Od 1987 roku specjalizujemy się w dziedzinie higieny, dezynfekcji i sterylizacji, projektowaniu nowych Centralnych Sterylizatorni i modernizacji już istniejących – dostosowując je do obowiązujących norm i technologii. Sprzedajemy sprzęt i materiały eksploatacyjne do dezynfekcji i sterylizacji oraz do utrzymania czystości.

Zajmujemy się wspomaganiem naszych klientów i realizowaniem ich potrzeb w zakresie prawidłowego przebiegu procesów charakterystycznych dla centralnych sterylizatorni szpitalnych. Nasza oferta jest ściśle dostosowana do wymagań klientów pod kątem poziomu ich zaawansowania technologicznego, finansowego i kompetencyjnego.


Celem naszych działań jest uzyskanie i utrzymanie znaczącej pozycji na rynku polskim w zakresie dostaw elementów monitoringu procesów sterylizacji i dezynfekcji maszynowej, specjalistycznych opakowań do sterylizacji oraz wyposażenia technologicznego do jednostek publicznej i prywatnej służby zdrowia oraz przemysłu i zakładów usługowych. Współpracujemy z wybranymi przez nas światowymi liderami co sprawia, że oferujemy towary najwyższej jakości w standardzie preferowanym przez Klientów.
   

Świadomość Klientów inspirujemy przez rozpowszechnianie najnowszych informacji z tej dziedziny ze szczególnym naciskiem na zapisy dyrektyw UE, prawa krajowego i norm. Pilnie śledzimy sygnały płynące od naszych klientów i z rynku. Służymy konsultacją w zakresie wyposażenia, procedur i monitorowania oraz dokumentowania procesów sterylizacji i dezynfekcji termicznej. Pomagamy kompetentnie i odpowiedzialnie rozwiązywać problemy klientów i potencjalnych klientów. Misja jest realizowana przez kompetentny, wykształcony i stale szkolony personel firmy. Dbamy o kulturę, atmosferę współpracy i zadowolenie naszych pracowników.
Chcemy świadczyć usługi naszym Klientom na coraz wyższym poziomie kompetencji, jakości i kultury; doskonalimy nasz system kierując się wytycznymi TQM.